BRYGADZISTA

Gdańsk (pomorskie), Branża: Produkcja

Numer referencyjny: BRW/11/18

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2018-11-30

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Brygadzista produkcji na dziale wtrysku

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:

  • Doświadczenie w obróbce tworzyw sztucznych – warunek konieczny
  • Doświadczenie w zakresie kierowania zespołem pracowników na produkcji
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w zakresie usprawniania procesów produkcji (Lean Manufacturing) - będzie dodatkowym atutem
  • Obsługa komputera (m.in. programów typu ERP) - będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy na 3 zmiany (poniedziałek – piątek)

Obowiązki:

  • Kierowanie zmianą na dziale Tworzyw Sztucznych
  • Odpowiedzialność za terminowość, efektywność i jakość produkcji
  • Rozdzielanie i planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach
  • Zapewnienie dostępności materiałów do produkcji
  • Zmiana form wtryskowych oraz ustawianie parametrów wtrysku (m.in. dla PP i PA)
  • Dbałość o sprzęt i jego właściwe użytkowanie
  • Dbałość o porządek i czystość w podległym obszarze
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ przez pracowników

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premiowe
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej jednym z liderów w swojej branży

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj" lub przez stronę internetową: http://www.actio-hr.pl/oferta,BRYGADZISTA,308

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

1.  obowiązkowo

„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym   ( CV ) w procesie   rekrutacyjnym BRW/11/18   organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”

2. dobrowolnie

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym   ( CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”