BRYGADZISTA PRODUKCJI

Gdynia (pomorskie)

Numer referencyjny: BBP/08/19

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2019-08-30

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR SP. z o.o. dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Brygadzista Produkcji
Miejsce pracy: GDYNIA

Zakres obowiązków:

  • Codzienny podział prac pomiędzy członków zespołu, kontrola terminowości i jakości wykonania zadań
  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną
  • Odpowiedzialność za terminową realizację zleceń produkcyjnych
  • Zapewnienie dostępności materiałów do produkcji (ścisła współpraca z magazynem)
  • Zapewnienie dostępności, rozliczanie narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywania pracy przez zespół
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP oraz dyscypliną na stanowiskach pracy

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników w firmie produkcyjnej
  • Umiejętności planistyczne i organizacyjne, zdolność do efektywnego rozdziału prac na podległych pracowników
  • Znajomość rysunku technicznego pozwalająca na przekazywanie wiedzy i uczenie podległego zespołu
  • Nastawienie na wysoką jakość pracy - odpowiedzialność za wymogi jakościowe produktów gotowych
  • Mile widziana wiedza z obszarów obróbki metali, spawania, procesów montażu
  • Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej

Z przeprowadzonej ankiety badania satysfakcji, Pracownicy cenią nas za:

  • Przyjazną, nastawioną na współpracę atmosferę pracy
  • Różnorodność zadań, ciekawe projekty, brak nudy w pracy
  • Innowacyjne technologie, nowoczesny park maszynowy
  • Możliwość poziomego i pionowego rozwoju w ramach struktur firmy
  • Bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym BBP/08/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem.”