DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

region do wyboru Warszawa Gdańsk Wrocław Kraków/Katowice (mazowieckie), Branża: Sprzedaż

Numer referencyjny: HVAC/08/19

Ilość wakatów: 4

Termin składania: 2019-08-31

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR SP. z o.o. dla Naszego Klienta- poszukujemy osoby na stanowisko:

Stanowisko: Doradca ds. techniczno-handlowych

Główne zadania:
  • Realizacja planów sprzedaży poprzez tzw. sprzedaż bezpośrednią – projekty inwestycyjne, we współpracy z projektantami, generalnymi wykonawcami, inwestorami
  • Aktywna i systematyczna penetracja rynku inwestycji budowlanych
  • Doradztwo techniczne dla naszych Klientów (dobór urządzeń i rozwiązań systemowych w zakresie klimatyzacji i wentylacji, chłodnictwa)
  • Udział w procesach negocjacji handlowych, podpisywanie umów
  • Koordynacja procesu realizacji zamówień we współpracy z centralą firmy
  • Udział w projektach marketingowych i szkoleniowych realizowanych w firmie
Nasze działania realizujemy poprzez struktury handlowe skoncentrowane w regionach:
  • Północ – województwa pomorskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie, kujawsko – pomorskie, lubuskie
  • Centrum- mazowieckie, łódzkie, podlaskie, warmińsko- mazurskie
  • Południe- dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie
Oferty pracy skierowane są do kandydatów o poniższych kompetencjach:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, inżynieria środowiska, mechanika i budowa maszyn, automatyka i pokrewne)
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej
  • Potwierdzona skuteczność handlowa
  • Prawo jazdy kat B i zdolność do codziennego prowadzenia samochodu
  • Wysokie predyspozycje handlowe (komunikatywność, umiej prezentacji siebie i produktu, umiej samodzielnego docierania do klientów i projektów inwestycyjnych, wysoka orientacja na cel i skuteczność zamykania sprzedaży)
  • Doskonała organizacja czasu pracy i samodzielność w planowaniu czasu pracy (praca odbywa się w zadaniowym czasie pracy)
  • Chęć rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów/ orientacja na cel w działaniu
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem zasadniczym + prowizję kwartalną zależną od stopnia realizacji budżetu
  • Wysoką samodzielność i możliwość organizacji i wykonywania pracy w zadaniowym czasie pracy.
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :
1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym   ( CV ) w procesie   rekrutacyjnym HVAC/08/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym   ( CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”