HARDWARE ENGINEER

Gdańsk (pomorskie), Branża: Elektronika / Elektryka

Numer referencyjny: ERH/11/18

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2018-12-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – Międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Hardware Engineer będzie odpowiedzialny za terminowe wdrażanie projektów systemów napędowych i sterujących dla maszyn w szerokim zakresie branż.

WYMAGANIA:
-Min. trzyletnie doświadczenie w projektowaniu sprzętu elektrycznego dla automatyki przemysłowej,
-Umiejętność tworzenia szczegółowych schematów połączeń i układów paneli z wykorzystaniem AutoCAD Electrical / Mechanical, EPlan P8 i / lub Eplan 5.7,
-Biegła znajomość oprogramowania MS Office Word, Excel, PowerPoint, MS Project itp.
-Podstawowe umiejętności programowania PLC w LD, ST;
-Podstawowe umiejętności programowania w VBA, C / C ++;
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego werbalna i pisemna,

OBOWIĄZKI:
-Przygotowanie instrukcji produkcyjnych;
-Specyfikacja kabli, dobór, wybór i związane z nim projekty,
-Przygotowywanie schematów elektrycznych, układów paneli i pełnej dokumentacji projektowej do celów produkcyjnych;
-Tworzenie zestawów  materiałów przed zakupem i produkcją;
-Praca w biurze lub poza biurem w ramach „zespołu projektowego”;
-Gotowość do odbycia podróży na terenie Polski i pracy w siedzibach klientów.

OFERUJEMY:
-Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
-Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach (liczne szkolenia),
-Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
-Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
-Premię roczną,
-Pakiet świadczeń pozapłacowych w tym grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka zdrowotna wraz z opieką dentystyczną, (karta Multisport, bilety do kina, bonusy świąteczne, fundusze na stołówkę, kursy językowe i inne).

OPIS DODATKOWY:
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym   ( CV ) w procesie   rekrutacyjnym ERH/10/18  organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym   ( CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”

Agencja Zatrudnienia nr 10554.