INSPEKTOR JAKOŚCI

Tczew (pomorskie), Branża: Inżynieria / Konstrukcje / Technologia

Numer referencyjny: KJT/01/19

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2019-01-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – Międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Tczew

Oczekiwania:

Wykształcenie min. średnie techniczne,
Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, w przemyśle metalowym-będzie dodatkowym atutem,
Doskonała znajomość rysunku technicznego,
Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
Dokładność i sumienność w działaniu,
Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów.

Zadania:

Dokonywanie pomiarów detali i materiałów oraz ocena ich zgodności ze specyfikacją,
Nadzór nad dokumentacją jakościową,
Kontrola finalna półproduktów,
Nadzór nad wyrobem niezgodnym,
Prowadzenie testów NDT,
Prowadzenie zapisów pomiarowych oraz opracowywanie dokumentacji do zatwierdzeń Klienta.

Oferujemy:

Unikalne, przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną,
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Możliwość wykorzystania posiadanych umiejętności i zainteresowań,
Możliwości podnoszenia kwalifikacji,
Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, bony świąteczne)
Atrakcyjne wynagrodzenie + premie.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym   ( CV ) w procesie   rekrutacyjnym KJT/01/19  organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym   ( CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”