INŻYNIER JAKOŚCI

Pruszcz Gdański (pomorskie), Branża: Inżynieria / Konstrukcje / Technologia

Numer referencyjny: IJK/02/20

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2020-03-13

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta – dostawcy mobilnych informacji pasażerskich - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Jakości

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektromechanika, elektronika, inżynieria materiałowa),
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej/dziale jakości min. 2 lata,
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakości: 8D, 5why, Ishikawa, pareto,
  • Kreatywność, innowacyjność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Samodzielność i nastawienie na ciągle doskonalenie,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Znajomość normy ISO9001 będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Obowiązki:
  • Tworzenie, aktualizacja oraz nadzór nad dokumentacją jakościową,
  • Opracowanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej (min. Planów Kontroli, Instrukcji Kontroli, Raportów Pomiarowych),
  • Udział w procesie audytowania procesu oraz wyrobu,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych na produkcji – Continuous Improvement,
  • Rejestrowanie, aktualizacja oraz nadzór nad wewnętrznymi raportami jakościowymi,
  • Opracowywanie, wdrażanie oraz monitorowanie akcji prewencyjnych po zgłoszonych problemach jakościowych,
  • Udział w analizie reklamacji zgłoszonych przez klientów,
  • Udział w procesie poprawy jakości dostawców,
  • Generowanie i opracowywanie danych w celu tworzenia KPI jakościowych.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Samodzielne stanowisko,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego,
  • Pakiet socjalny,
  • Współpracę z liderami w branży.
Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :
1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym   ( CV ) w procesie   rekrutacyjnym IJK/02/20 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym   ( CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”