INŻYNIER JAKOŚCI

pomorskie (pomorskie), Branża: Inżynieria / Konstrukcje / Technologia

Numer referencyjny: IJW/03/19

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2019-03-31

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR SP. z o.o. dla Naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Jakości

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Obowiązki:
  • Pełnienie roli eksperta w zakresie wdrażania rozwiązań mających na celu poprawę i utrzymanie jakości procesu produkcji i serwisowania urządzeń,
  • Nadzór i realizacja zaleceń przyjętych w zakładzie norm jakości,
  • Opracowywanie i implementacja narzędzi związanych z zarządzaniem jakością w zakładzie produkcyjnym,
  • Prowadzenie systematycznych audytów wewnętrznych,
  • Udział w szkoleniach i warsztatach poprawiających jakość i efektywność (Kaizen),
  • Reorganizacja istniejących procesów w celu poprawy efektywności i jakości,
  • Tworzenie i wprowadzanie standardów jakościowych dla procesów produkcyjnych, wdrożenia systemu kontroli procesu produkcyjnego.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne, inżynierskie (np. budowa maszyn, mechanika, organizacja produkcji, zarzadzanie procesami produkcji),
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z kontrolą jakości min 3 lata, chętnie w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania jakością i wymagań norm jakości,
  • Zdolności analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy własnej, samodzielność,
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office i chętnie systemów klasy ERP,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca bieżące kontakty z przedstawicielami spółki macierzystej i opracowanie dokumentacji.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się dynamicznie firmie,
  • Możliwość kreowania standardów, regulacji i procedur w zakresie kontroli jakości,
  • Możliwość rozwoju, szkolenia i ścieżkę rozwoju w ramach organizacji (także awans stanowiskowy),
  • wysoką samodzielność i możliwość wpływania na funkcjonowanie zakładu produkcyjnego,
  • udział w projektach rozwojowych i szkoleniowych realizowanych w firmie,
  • możliwość codziennego wykorzystania języka angielskiego.
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV przez poniższy formularz na stronie:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym IJW/03/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”