INŻYNIER KONTROLI KLIENTÓW

Gdynia (pomorskie), Branża: Inżynieria / Konstrukcje / Technologia

Numer referencyjny: IKJ/05/19

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2019-06-30

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Jakości

Miejsce pracy: Gdynia

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w specjalizacji zarządzania jakością
  • Umiejętności analityczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość narzędzi do rozwiązywania problemów jakościowych (Ishikawa, 5why, inne)
  • Umiejętność pracy w grupie, organizacji pracy oraz komunikatywność
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość rysunku technicznego i praktyczne umiejętności posługiwania się dokumentacją
  • Otwartość na zmiany, chęć kreowania zmian
Obowiązki:

Zarządzanie procesem zapewnienia jakości wyrobu, a w szczególności:
  • Prowadzenie projektów z zakresu zapewnienia jakości wyrobów celem doskonalenia jakości dostarczanych wyrobów i kreowania wysokiej kultury jakości
  • Prowadzenie statystyk i analizy niezgodności celem definiowania działań korygujących
  • Raportowanie, analiza i komentowanie trendów zmian kosztów złej jakości
  • Zarządzanie procesem reklamacji od klientów, a w szczególności:
  • Analiza przyczyn reklamacji oraz koordynacja eliminowania przyczyn źródłowych powstawania błędów
  • Prowadzenie statystyk związanych z reklamacjami od klientów
  • Kontakt bezpośredni z klientem, raportowanie wdrożonych działań korygujących i wsparcie w eliminowaniu skutków złej jakości po stronie klienta

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w międzynarodowej organizacji, zabiegającej o współodpowiedzialność pracowników w zarządzaniu i rozwoju całego biznesu
Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj" lub przez stronę internetową:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym IKJ/06/19 I organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”