INŻYNIER SPRZEDAŻY

Słupsk (pomorskie), Branża: Inżynieria / Konstrukcje / Technologia

Numer referencyjny: ISS/11/18

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2018-11-30

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Słupsk

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne –Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Inżynieria Produkcji, Zarządzanie Inżynierskie, Logistyka, Zarządzanie produkcją lub podobne,
Konieczna bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (nawiązywanie kontaktów, komunikatywności oraz umiejętności negocjacyjne),
Mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w branży automatyzacji, rozwiązań logistycznych lub podobnej,
Umiejętność zarządzania czasem,
Bardzo dobra znajomość pakietu Office oraz programu Autocad,
Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:
Aktywna sprzedaż linii technologicznych na terenie Polski i Europy,
Samodzielne planowanie i wykonywanie wizyt u klientów w Polsce i Europie,
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
Budowanie relacji w biznesie: nawiązywanie i utrzymywanie stałego kontaktu z klientami firmy,
Realizowanie kontraktów (analiza potrzeb, przygotowanie rozwiązania, nadzór nad realizacja, kontakt z klientem)
Przygotowywanie layoutów linii technologicznych oraz ofert handlowych,
Raportowanie w systemie CRM i ERP,
Prowadzenie prezentacji sprzętu i oprogramowania,
Udział w procesach negocjacji handlowych.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
Umowa o pracę,
Pracę w międzynarodowym środowisku,
Samodzielne stanowisko w prężnie rozwijającej się organizacji.

 Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym   ( CV ) w procesie   rekrutacyjnym ISS/11/18  organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym   ( CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”