INŻYNIER TESTÓW

Gdańsk (pomorskie), Branża: Elektronika / Elektryka

Numer referencyjny: ITG/03/19

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2019-03-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – Międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryka, elektronika lub pokrewne),
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC,
  • Min. 2-letnie doświadczenie przy naprawie/testowaniu urządzeń elektryki i automatyki,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Sumienność i dokładność,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Obowiązki:
  • Przeprowadzanie kompletnych testów szaf sterowniczych zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie oraz wymaganiami klientów,
  • Testowanie nowych produktów i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Rejestracja błędów montażowych oraz podejmowanie odpowiednich działań korygujących,
  • Sprawdzanie urządzeń zgodnie z procedurą bezpieczeństwa produktu,
  • Generowanie  raportów oraz wyników  testów zgodnie z procedurami  i zaleceniami klientów,
  • Aktualizacja  procedur testowania.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość rozwoju.

OSOBY ZAINTERESOWANE OFERTĄ, PROSZĘ O PRZESŁANIE CV POPRZEZ PRZYCISK APLIKUJ.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym ITG/03/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”