KADROWA

Gdynia (pomorskie), Branża: Kadry / HR

Numer referencyjny: KAD/12/19

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2019-12-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z o. o. dla Naszego Klienta – znanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Gdynia

Wymagania:

Wykształcenie wyższe, ekonomiczne,
Doświadczenie zdobyte w firmie produkcyjnej,
Posługiwanie się programem Płatnik,
Doskonała znajomość przepisów Prawa Pracy, naliczania wynagrodzeń, ubezpieczeń, podatków, Świetna organizacja pracy własnej, skrupulatność,
Trzymanie się ustalonych terminów,
Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.

Obowiązki:

Prace administracyjne oraz kadrowo-płacowe poparte Prawem Pracy,
Naliczanie wynagrodzeń pracownikom zgodnie z obowiązującym prawem,
Kontakt z ZUS - em : rejestracja, monitorowanie zmian personalnych pracowników,
Analiza wskaźników płacowych, personalnych,
Terminowe przygotowywanie danych, informacji, sprawozdań związanych z zatrudnieniem, płacą,

Oferujemy:

Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
Dobre warunki pracy,
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
Możliwości rozwoju,
Wysoką kulturę pracy.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV przez poniższy formularz na stronie.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :
1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym KAD/12/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”