KEY ACCOUNT MANAGER

Tczew (pomorskie), Branża: Sprzedaż

Numer referencyjny: KAM/01/19

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2019-02-28

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta, będącego jednym z liderów w swej branży, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Tczew

Opis stanowiska:
  • współpraca oraz utrzymywanie długofalowej relacji biznesowej z Kluczowymi Klientami,
  • pozyskiwanie nowych Klientów na rynku polskim,
  • sporządzanie ofert handlowych,
  • negocjacje handlowe,
  • koordynacja realizacji projektów,
  • współpraca z działem produkcji i z właścicielem firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów, mile widziane w branży POS lub artykułów wyposażenia sklepów,
  • operatywność i umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie,
  • inicjatywa, kreatywność, samodzielność,
  • umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania
    i osiągniętych wyników, w tym bonusy od kontraktów,
  • możliwość rozwoju zawodowego i pogłębiania swojej wiedzy,
  • kompleksowe szkolenie i wdrożenie na stanowisku,
  • ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV przez poniższy formularz:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie:

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym ( CV ) w procesie   rekrutacyjnym KAM/01/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o. o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

Agencja Zatrudnienia nr 10554.