KEY ACCOUNT MANAGER

region do indywidualnego ustalenia (pomorskie), Branża: Doradztwo / Konsulting

Numer referencyjny: KAMS/02/19

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2019-03-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta – dostawcy oświetlenia i systemów ledowych - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Key Account Manager

Opis stanowiska:
  • Bieżąca obsługa i pozyskiwanie klientów, głównie w rynku inwestycyjnym i rynku firm instalacyjnych (wykonawczych)
  • Budowa i realizacja planów sprzedażowych na uzgodnionym terenie działania
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji w zakresie produktowym, w tym autorskich systemów montażu
  • Ustalanie warunków handlowych oraz prowadzenie niezbędnych negocjacji
  • Doradztwo produktowe i projektowe
  • W razie potrzeby, nadzór nad prowadzeniem inwestycji (pomoc) w całym jej procesie (od doradztwa, ofertowania po odbiory) z ramienia dostawcy (producenta).
  • Pomoc przy pozyskiwaniu klientów hurtowych (pośredniczących)
  • Analiza rynku z branży oświetleniowej
  • Telefoniczny, mailowy i bezpośredni kontakt z klientami.
Wymagania:
  • Doświadczenie w branży oświetleniowej w tym w obsłudze klientów z rynku inwestycyjnego i instalacyjnego (wykonawstwa)
  • Doświadczenie w realizacji inwestycji w branży oświetleniowej – budowlanej
  • Doświadczenie w kontaktach z: wykonawcami, osobami odpowiedzialnymi za zaopatrzenie i kierowanie robotami budowlanymi (w tym elektrycznymi), architektami, inwestorami
  • Znajomość minimum techniki świetlnej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office

Mile widziane:
  • Obsługa programów projektowych: DIALUX, RELUX, AUTOCAD
  • Znajomość konstrukcji opraw oświetleniowych
  • Znajomość systemów sterowania oświetleniem
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę lub na zasadach współpracy
  • Niezbędne narzędzia
  • Program wdrożeniowy i szkolenia
  • Motywujący system wynagrodzenia oparty m.in. o sprzedaż produktów z bardzo konkurencyjnej oferty
Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem poniższego formularza:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym   ( CV ) w procesie   rekrutacyjnym KAMS/02/19  organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym   ( CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”

Nr agencji zatrudnienia 10554