KIEROWNIK PRODUKCJI

Słupsk (pomorskie)

Numer referencyjny: KPS/06/20

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2020-06-30

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR SP. z o.o. dla Naszego Klienta - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Słupsk

Główne obowiązki:
  • Organizacja i bieżące zarządzanie Działem Produkcji (zatrudnianie pracowników, szkolenie podwładnych oraz monitorowanie czasu pracy),
  • Kreowanie, wdrażanie i kontrolowanie, krótko i długoterminowej strategii rozwoju Działu,
  • Dbanie o dobre relacje z klientami i wizerunek firmy,
  •  Nadzór nad jakościowym i terminowym wykonaniem zleceń produkcyjnych/zamówień,
  • Nadzór nad prawidłowym stanem technicznym parku maszynowego, linii produkcyjnej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • 4-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym w branży związanej z elektroniką,
  • Doświadczenie w projektach z zakresu optymalizacji procesów produkcyjnych - Lean Manufacturing:
a. Total Productive Maintenance
b. TQM (Total Quality Management)
c. SMED
d. 5S
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu elektroniki oraz zagadnień związanych z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, kreatywności oraz umiejętności pracy w zespole.
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w branży nowoczesnych technologii,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Dofinansowanie  karty Multisport,
  • Pakiet medyczny Luxmed,
  • Imprezy integracyjne.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV przez poniższy formularz na stronie:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym KPS/05/20 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”