KIEROWNIK RESTAURACJI

Rzeszów (podkarpackie)

Numer referencyjny: KRR/11/18

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2018-11-30

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR SP. z o.o. dla Naszego Klienta - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

OPIS STANOWISKA
- nadzór nad funkcjonowaniem restauracji
- dbałość o wysoką jakość świadczonych usług
- nadzorowanie nad jakością serwowanych dań
- zamawianie towaru
- rekrutacja zespołu
- zagwarantowanie najwyższych standardów w zakresie obsługi klienta
- sporządzanie grafików oraz kontrola godzin pracy personelu
- nadzór and sprzętem oraz wyposażeniem restauracji
- dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta
- dbanie o estetykę oraz wizerunek firmy

WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe (ekonomiczne, gastronomiczne, zarządzanie)
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość systemów komputerowych wspomagających pracę restauracji
- doskonałych umiejętności w organizacji pracy własnej oraz personelu
- umiejętne budowanie zespołu oraz motywowanie pracowników
- umiejętności delegowania i egzekwowania zadań
- odpowiedzialność, pracowitość, uczciwość, wysoka kultura osobista, komunikatywność, zaangażowanie, entuzjazm, kreatywność, samodyscyplina, otwartość na zmiany, operatywność to cechy które pomogą w pracy na tym stanowisku

OFERUJEMY:
- pracę w dynamicznym zespole
- pracę w systemie dwuzmianowym
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju
- stabilność zatrudnienia

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV przez poniższy formularz:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym KRK/07/18 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”