KOORDYNATOR PROCESU PRODUKCJI

Pruszcz Gdański (okolice) (pomorskie)

Numer referencyjny: KPP/05/20

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2020-06-26

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Łęgowo
KOORDYNATOR DS. OPERACYJNYCH (Produkcja)

Zakres obowiązków:
  • Monitorowanie procesów produkcyjnych,
  • Stały kontakt z działem zakupów/ magazynu,
  • Monitorowanie zapotrzebowania na surowce/półprodukty,
  • Nadzór na optymalnym wykorzystaniem środków produkcji, surowców oraz opakowań,
  • Nadzór nad terminowym realizowaniem poszczególnych partii produkcyjnych.

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku np. jako planista produkcji, logistyk, specjalista ds. operacyjnych produkcji, brygadzista w branży kosmetycznej, spożywczej, farmacji oraz przy produkcja suplementów diety.
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • komunikatywny język angielski (j. angielski wykorzystywany w codziennej pracy).

    Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16.00
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym
  • dobrą atmosferę pracy
  • pracę w zespole 30-osobowym
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas oczekiwania prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury  przez przycisk APLIKUJ .

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym ( CV ) w procesie   rekrutacyjnym KPP/05/20 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem.”

Oferta pracy tymczasowej.
Agencja Zatrudnienia nr 10554.