MAGAZYNIER od 01.08 do 31.08.2019

Gdańsk ul. Budowlanych (pomorskie), Branża: Praca fizyczna

Numer referencyjny: MAGB/05/19

Ilość wakatów: 5

Termin składania: 2019-07-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta Międzynarodowej Firmy z branży produkcyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:
Magazyniera
Miejsce pracy: Gdańsk ul. Budowlanych
Nr referencyjny: MAGB/07/19

Chcesz zdobyć doświadczenie w pracach magazynowych lub już je posiadasz ? Zapoznaj się z naszą ofertą- może to właśnie Ciebie szukamy!
Zatrudnimy osoby o różnym poziomie doświadczenia i umiejętności. Jesteśmy otwarci na rozmowę - osoby bez uprawnień wyszkolimy, a osoby doświadczone na stanowisku magazyniera docenimy.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie (15 zł netto/h),
- Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16.00,
- Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- Możliwość zdobycia doświadczenia w pracach magazynowych.

Zadania:
- udział w pracach magazynowych
- rozładunek i załadunek urządzeń gotowych z wykorzystaniem wózków widłowych, wind, ramp i skanerów,
- praca z dokumentacją magazynową (system SAP).

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie,
- sprawność i siła fizyczna,
- niekaralność,
- szybkość uczenia się i wysoka motywacja do pracy.

Oferta dotyczy pracy krótkoterminowej: do końca sierpnia
Opis dodatkowy:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV przez poniższy formularz:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym MAGB/07/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o. o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o. o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

Agencja Zatrudnienia nr 10554.