OPERATOR HARTOWNI

Gdańsk (pomorskie), Branża: Praca fizyczna

Numer referencyjny: ODH/01/19

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2019-01-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator hartowni – umowa o pracę, stabilne zatrudnienie na nowym dziale

Miejsce pracy: Gdańsk

 Obowiązki:
  • Obsługa pieców do odpuszczania,
  • Obsługa linii do obróbki cieplno-chemicznej,
  • Prowadzenie procesów zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • Raportowanie produkcji w systemie komputerowym,
  • Obsługa maszyn pracujących w cyklu półautomatycznym z ręcznym załadunkiem,
  • Przygotowywanie wsadów do hartowania,
  • Pakowanie gotowych detali do wysyłki.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze urządzeń do obróbki cieplnej oraz powierzchniowej.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • Realne szanse rozwoju zawodowego,
  • Umowę o pracę.
Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV przez poniższy formularz.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym   ( CV ) w procesie   rekrutacyjnym ODH/01/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym   ( CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”

Agencja Zatrudnienia nr 10554.