OPERATOR MASZYN CNC

Gdańsk (pomorskie), Branża: Praca fizyczna

Numer referencyjny: OMCS/04/19

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2019-04-30

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku operatora maszyn CNC w branży drzewnej
  • doświadczenie z materiałami: mdf, sklejka, textolit, drewno, styropian, pom, pasty modelarskie
  • znajomości rysunku technicznego
  • umiejętność przygotowania i obsługi maszyn skrawających do pracy
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dokładność i precyzja w działaniu

Obowiązki:

  • obsługa maszyn CNC różnego rodzaju
  • bieżąca kontrola oraz utrzymanie dobrego stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • ścisła współpraca z zespołem produkcyjnym: pomocnikami, liderami, a także z działem kontroli jakości i utrzymania ruchu
  • przeprowadzanie przeglądów i drobnych napraw
  • czytanie rysunku technicznego
  • przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym   ( CV ) w procesie   rekrutacyjnym OMCS/04/19  organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym   ( CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”