OPERATOR OWIJARKI / OPERATOR PRODUKCJI

Tczew (pomorskie), Branża: Praca fizyczna

Numer referencyjny: OPO/05/19

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2019-05-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta – firmy z branży produkcyjnej- poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator owijarki do palet: poniedziałek-piątek!

Miejsce pracy: Tczew

Oczekiwania wobec kandydata:
  • Doświadczenie w pracy na produkcji, jeśli nie posiadasz doświadczenia również aplikuj! Każdej osobie zapewniamy szkolenie stanowiskowe!
  • Wysoka motywacja do pracy.

Obowiązki na stanowisku pracy:
  • Obsługa owijarki do  palet,
  • Ofoliowanie gotowego produktu.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień i awansu,
  • Pracę od poniedziałku do piątku.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym  OPO 05/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”
Agencja Zatrudnienia nr 10554.