PIASKARZ

Gdynia (pomorskie), Branża: Praca fizyczna

Numer referencyjny: PIAS/11/18

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2018-11-30

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PIASKARZ

Miejsce pracy: Gdynia

Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Pracowitość.
  • Chęć do nauki.
  • Doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym.
Obowiązki:
  • Piaskowanie/ śrutowanie materiałów zgodnie ze zleceniem produkcyjnym.
  • Dobór narzędzi i paramentów pracy urządzeń jak również przygotowanie niezbędnych narzędzi i przyrządów.
  • Obsługa codzienna lub okresowa maszyn i urządzeń w obrębie swojego stanowiska.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.
  • Bogaty pakiet socjalny.
Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie.
W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym   ( CV ) w procesie   rekrutacyjnym PIAS/11/18  organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym   ( CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”