PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY

Tczew (pomorskie)

Numer referencyjny: PAT/02/20

Ilość wakatów: 2

Termin składania: 2020-02-29

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta – firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik biurowy 7.00-15.00

Obowiązki:

• Współpraca z kluczowymi klientami
• Bieżąca obsługa zamówień
• Współpraca z montażystami
• Koordynowanie wysyłek
• Nadzór nad realizacją zleceń
• Wykonywanie wycen i zestawień powykonawczych

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów), najlepiej techniczne
• Samodzielność, dokładność, komunikatywność, kreatywność.
• Umiejętność planowania pracy i zarządzania własnym czasem
• Znajomość programów MS Office (w szczególności Excel)

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w rozwijającym się przedsiębiorstwie
• Wykorzystanie obecnych i nabycie nowych umiejętności
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Możliwość rozwoju zawodowego

Proszę o przesłanie CV za pomocą formularza:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV ) w procesie rekrutacyjnym PAT/02/20 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o. o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”