PRACOWNIK PRODUKCJI

Gdynia (pomorskie), Branża: Praca fizyczna

Numer referencyjny: PPROD/05/19

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2019-05-31

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR SP. z o.o. dla Naszego Klienta znanej międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:
OPERATOR PRODUKCJI
NR REFERENCYJNY: PPROD/05/19
MIEJSCE PRACY : GDYNIA

OBOWIĄZKI:
  • Pakowanie ręczne i maszynowe materiałów i wyrobów w kartony, pudła, torby, pojemniki i kontenery,
  • Przenoszenie i dostarczanie do i  z magazynu materiałów potrzebnych do produkcji,
  • Współpraca z magazynem.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym,
  • Ważna książeczka sanitarno - epidemiologiczna
  • Zdolność pracy w zespole,
  • Zdolności manualne.

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę,
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie : podstawa +premie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas oczekiwania prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury  przez poniższy formularz .

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym PPROD/05/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym   ( CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”

Oferta pracy tymczasowej.
Agencja Zatrudnienia nr 10554.