PRACOWNIK PRODUKCJI

Źuławki (pomorskie)

Numer referencyjny: PPZ/04/20

Ilość wakatów: 4

Termin składania: 2020-04-30

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z o. o. dla Naszego Klienta- dynamicznie rozwijającej się firmy oferującej akcesoria kuchenne- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji- brak zmiany nocnej

Miejsce pracy: Miejsce pracy: Żuławki (na trasie S7 - 25 km od Gdańska, 10 km od Nowego Dworu Gdańskiego)

Opis stanowiska:
• Praca na stanowiskach produkcyjnych.
• Obsługa maszyn i urządzeń.
• Spełnianie norm jakościowych i wydajności.
• Odpowiedzialność za bezpieczeństwo, wyniki jakościowe, produktywność, stan maszyn i urządzeń, utrzymanie porządku na stanowisku

Wymagania:
• Motywacja do pracy
• Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
• Umiejętność pracy w zespole
• Doświadczenie zawodowe w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.
• Dokładność i odpowiedzialność
• Chęć do pracy i nauki
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym.

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Wysokie standardy pracy oraz etyki zawodowej.
• Dostęp do nowoczesnych systemów i narzędzi.
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, posiadanych kompetencji i osiąganych wyników
• Pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie karty sportowej, świeże owoce.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym PPZ/04/20 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem.”