PRACOWNIK PRODUKCJI - JEDNA ZMIANA

Tczew (pomorskie), Branża: Praca fizyczna

Numer referencyjny: PT/11/18

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2018-11-30

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR SP. z o.o. dla Naszego Klienta firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Produkcji - jedna zmiana 14zł bruto/h, praca od zaraz!

Miejsce pracy: Tczew

Obowiązki:
• prace manualne,
• składanie, gięcie, skręcanie, nitowanie, klejenie elementów tworzyw sztucznych i drewnianych

Wymagania:
• zdolności manualne,
• chęć do pracy,
• sumienność i zaangażowanie,
• mile widziane osoby z doświadczenie w produkcji,

Oferujemy:
• umowę zlecenie,
• wynagrodzenie 14zł brutto/h,
• pracę w systemie jednozmianowym,
• możliwość pracy w nadgodzinach,
• możliwość dłużej współpracy,

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym PT/11/18 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”