PRACOWNIK WSPARCIA PRODUKCJI - skanowanie przy komputerach

Gdańsk (pomorskie), Branża: Praca fizyczna

Numer referencyjny: PMO/12/19

Ilość wakatów: 5

Termin składania: 2019-12-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk Przymorze

Wymagania:
  • Chęć do pracy,
  • Dyspozycyjność,
  • Dokładność,

Obowiązki:
  • Bindowanie gotowych produktów - karty plastikowe,
  • Skanowanie wyrobów przy komputerze,
  • Przygotowywanie do druku.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze stawką godzinową 14,70 zł brutto/h na start,
  • Pracę w godzinach 06.00 - 14.00 lub 14.00-22.00,
  • Możliwość rozwoju,
  • Bardzo dobrą lokalizację zakładu.

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj" lub przez stronę internetową:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym PMO/12/19 I organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”