PROGRAMISTA PLC / AUTOMATYK

Słupsk (pomorskie), Branża: Inżynieria / Konstrukcje / Technologia

Numer referencyjny: PLC/10/19

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2019-10-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej –  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Automatyk

Miejsce pracy: Słupsk

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne ( elektrotechnika, automatyka, elektronika),
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Automatyka (utrzymanie ruchu/testowanie/programowanie),
  • znajomość procesów produkcyjnych stosowanych w branży elektronicznej oraz technik ich doskonalenia,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją elektryczną,
  • znajomość programowania sterowników PLC,
  • uprawnienia SEP do 1 kv,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na swobodną komunikację,
  • chęć, dyspozycyjność do podróży służbowych.

Obowiązki:
  • uruchamianie nowych linii technologicznych,
  • testowanie maszyn,
  • programowanie sterowników PLC.

Oferujemy:
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • szkolenie w siedzibie firmy na terenie Holandii,
  • długofalową współpracę.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym   ( CV ) w procesie   rekrutacyjnym PLC/10/19  organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym   ( CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”