PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Katowice (śląskie), Branża: Sprzedaż

Numer referencyjny: PHK/03/19

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2019-03-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
HANDLOWIEC/ DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Miejsce pracy: Katowice

Główne obowiązki:
  • Nawiązywanie i utrzymywanie obustronnie satysfakcjonujących, długofalowych relacji
    z klientami firmy w regionie;
  • Prezentowanie produktów i usług firmy oraz kompleksowych rozwiązań dla klientów;
  • Przygotowywanie ofert handlowy i prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Doradztwo w zakresie doboru kompleksowych rozwiązań;
  • Monitoring rynku oraz działań konkurencji.

Od idealnych kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia w sprzedaży artykułów elektrotechnicznych;
  • Niezbędnej wiedzy technicznej z zakresu elektrotechniki;
  • Znajomości lokalnego rynku;
  • Dużej samodzielności i samodyscypliny;
  • Nastawienia na realizację celu i determinacji w działaniu;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie podstawie umowy o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • Dofinansowanie aktywności sportowe;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia techniczne.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV przez poniższy formularz:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie:

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym ( CV ) w procesie   rekrutacyjnym PHK/03/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o. o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

Agencja Zatrudnienia nr 10554.