SERWISANT MEBLI SKLEPOWYCH

Tczew (wyjazdy na teren Polski) (pomorskie), Branża: Praca fizyczna

Numer referencyjny: TSM/02/20

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2020-03-06

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR SP. z o.o. dla Naszego Klienta - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tczew (wyjazdy na teren Polski)

Zadania:
•    praca na tym stanowisku polega na serwisowaniu, montażu mebli (z tworzyw sztucznych, metalu, drewna) w dyskontach spożywczych, głównie na terenie woj. pomorskiego i woj. ościennych. Pracujemy zazwyczaj w dwuosobowych zespołach.

Wymagania:
•    doświadczenie na podobnym stanowisku,
•    doświadczenie/umiejętność obsługi elektronarzędzi (wkrętarka itp),
•    prawo jazdy kat. B,
•    zdolności manualne, wyobraźnia przestrzenna,
•    komunikatywność.

Oferujemy:
•    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
•    atrakcyjne wynagrodzenie,
•    rewelacyjną atmosferę pracy,
•    stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

1.  obowiązkowo

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym TSM/02/20  organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”