SERWISANT urządzeń grzewczych

Chojnice + wyjazdy w delegacje (pomorskie), Branża: Instalacja / Utrzymanie / Serwis

Numer referencyjny: SERK/12/18

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2019-01-31

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR SP. z o.o. dla Naszego Klienta - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SERWISANT URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH

Miejsce pracy: Chojnice

Twoje zadania:
  • Montaż instalacji elektrycznej kotłów
  • Instalowanie urządzeń elektrycznych i mechanicznych stanowiących wyposażenie kotłów
  • Diagnostyka, naprawy, przeglądy gwarancyjne i okresowe
Oczekiwania:
  • prawo jazdy lat. B
  • gotowość do pracy w terenie
  • samodzielność, operatywność, precyzja działania i umiejętność organizacji pracy własnej
  • doświadczenie na tożsamym stanowisku
  • podstawowa znajomość elektrotechniki i techniki cieplnej (uprawnienia SEP)
  • znajomość j. angielskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w renomowanej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • narzędzia pracy niezbędne do realizowania powierzonych zadań
  • możliwość udziału w ciekawych, międzynarodowych projektach
  • przyjazne środowisko pracy
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV przez poniższy formularz na stronie:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :
1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym SERK/12/18 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”