SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Słupsk (pomorskie), Branża: Kadry / HR

Numer referencyjny: SDKS/10/19

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2019-10-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta -  firmy produkcyjnej- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Słupsk

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ( ekonomia, psychologia, zzl),
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Znajomość prawa pracy, podatkowych i  ZUS,
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji personalnej,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Otwartość, pozytywne nastawienie.
Obowiązki:
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy,
  • Bieżąca obsługa pracowników,
  • Prowadzenie dokumentacji personalnej ( akta osobowe, umowy, aneksy, świadectwa pracy),
  • Zarządzanie bazą danych,
  • Weryfikowanie ważności dokumentów,
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, US,
  • Kontakt z urzędami,
  • Przygotowywanie dokumentacji w ramach projektów dofinansowań,
  • Udział w targach pracy,
  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie,
  • Praca w młodym dynamicznym zespole,
  • Pakiet szkoleń,
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, awansu.
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie,
  • Prywatna opieka medyczna.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres mailowy poprzez poniższy formularz na stronie.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym SDKS/10/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”