SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Gdańsk (pomorskie), Branża: Administracja biurowa

Numer referencyjny: SDO/04/19

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2019-04-30

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. zamówień produkcyjnych

Miejsce pracy: Gdańsk – okolice obwodnicy

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Doświadczenie w pracy w zakresie koordynacji łańcucha dostaw lub obsłudze klienta B2B,
  • Orientacja biznesowa,
  • Samodzielność działania, samodyscyplina,
  • Rzetelność.
Obowiązki:
  • Obsługa klientów krajowych i zagranicznych,
  • Koordynacja dat realizacji zamówień i zapotrzebowania na surowce i moce produkcyjne,
  • Współpraca z działem handlowym oraz planowania produkcji,
  • Raportowanie
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w stabilnej na rynku firmie produkcyjnej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szkolenia doskonalące wiedzę i umiejętności zawodowe.
  • Opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej.
Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj" lub przez stronę internetową:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym SDO/04/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”