SPECJALISTA DS. UTRZYMANIA RUCHU MASZYN

Gdańsk (pomorskie)

Numer referencyjny: URM/01/20

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2020-01-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – Międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydata na stanowisko:
Specjalista ds. utrzymania ruchu maszyn
Miejsce pracy: Gdańsk

zadania:

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • Uprawnienia SEP do 1kV,
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.

Obowiązki:

  • Przeglądy okresowe maszyn i urządzeń w parku maszynowym (tokarki CNC, frezarki CNC, roboty przemysłowe itp.),
  • Diagnoza awarii i podejmowanie działań naprawczych,
  • Raportowanie awarii,
  • Przygotowywanie działań zapobiegawczych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas oczekiwania prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury  przez poniższy formularz.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym URM/01/20 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”

Oferta pracy tymczasowej.
Agencja Zatrudnienia nr 10554.