SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Pruszcz Gdański (pomorskie), Branża: Inżynieria / Konstrukcje / Technologia

Numer referencyjny: ZAK/01/19

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2019-01-31

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR SP. z o.o. dla Naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds.  Zakupów

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Obowiązki:
  • Tworzenie zamówień i zapytań ofertowych oraz ich analiza,
  • Codzienna  współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi (EU oraz USA)
  • Prognozowanie zapotrzebowania,
  • Dbałość o jakościową i terminową realizację zamówień,
  • Monitorowanie jakości współpracy i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi dostawcami i pozyskiwanie nowych,
  • Współpraca z działem handlowym w zakresie koordynacji dostaw zamówień projektowych,
  • Ścisła współpraca z działem planowania produkcji,
  • Negocjacje z dostawcami,
  • Poszukiwanie nowych możliwości zakupowych,
  • Prowadzenie dokumentacji zakupowej (zakupy krajowe, zagraniczne, importowe).
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku w dziale zakupów, logistyki lub planowania,
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, najlepiej kierunek logistyka lub pokrewne,
  • Znajomość programów EPR oraz pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym umożliwiająca codzienną komunikację,
  • prawo jazdy kat B
  • Rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Komunikatywność i wysoce rozwinięta umiejętność współpracy.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się dynamicznie firmie,
  • Możliwość rozwoju, szkolenia i ścieżkę rozwoju w ramach organizacji (także awans stanowiskowy),
  • Udział w projektach rozwojowych i szkoleniowych realizowanych w firmie,
  • Możliwość codziennego wykorzystania języka angielskiego.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV przez poniższy formularz na stronie:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym ZAK/01/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”