SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA I LOGISTYKI

Słupsk (pomorskie), Branża: Inżynieria / Konstrukcje / Technologia

Numer referencyjny: SZZ/08/19

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2019-08-30

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta -  firmy produkcyjnej- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki

Miejsce pracy: Słupsk

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe w pracy w dziale zakupów, logistyki, supply chain w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office w szczególności Excel,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP.
Obowiązki:
  • Zamawianie materiałów i części zgodnie z wyznaczonymi terminami realizacji procesów produkcyjnych i serwisowych (komponenty do produkcji maszyn i urządzeń),
  • Negocjowanie cen, warunków płatności oraz terminów dostaw dla zamawianych części,
  • Monitorowanie i doskonalenie procesów zakupowych w firmie,
  • Aktywne uczestniczenie we wdrażaniu systemu ERP w firmie,
  • Wspieranie procesu administracyjnego - weryfikacja faktur i zamówień oraz dokumentów dostaw,
  • Wsparcie działu serwisu poprzez terminową organizację części zamiennych oraz organizacja wysyłek tych części do klientów w Europie.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie,
  • Praca w młodym dynamicznym zespole,
  • Pakiet szkoleń w tym szkolenie wprowadzające do pracy w siedzibie firmy w Holandii,
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, awansu.
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie,
  • Prywatna opieka medyczna.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres mailowy poprzez poniższy formularz na stronie:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym SZZ/08/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”