TECHNICAL SUPPORT ENGINEER

Gdańsk (pomorskie), Branża: Informatyka / Administracja

Numer referencyjny: TSE/04/19

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2019-05-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technical Support Engineer

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • Zapewnianie wsparcia zdalnego i na miejscu klientom firmy  obejmującego: .
    • Wspieranie konfiguracji systemów .
    • Dostawy oprogramowania i wsparcie konserwacyjne.
    • Wykrywanie i usuwanie błędów w sieci klienta.
    • Przeprowadzanie testów systemu.
  • Pomaganie w optymalizacji produktów firmy w całych systemach klientów.
  • Realizowanie umów w zakresie usług wsparcia.
  • Bliska współpraca z Działem Badań i Rozwoju oraz zespołem zarządzania produktami firmy  w celu optymalizacji rozwiązań klientów.
Wymagania:
  • Doskonałe umiejętności wykrywania i usuwania usterek
  • Rozwinięte kompetencje w zakresie sieci TCP/IP
  • Doświadczenie w instalowaniu, zarządzaniu i administrowaniu systemami bazującymi na Linuxie
  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania
  • Znajomość skryptów Python/Perl/Shell będzie dodatkowym argumentem przemawiającym za wyborem kandydata
  • Doświadczenie w pracy w środowisku obsługi klienta
  • Doświadczenie oraz zainteresowania w obszarze audio i video, telekomunikacji i nadawania
  • Umiejętność identyfikowania problemów, przejmowania kontroli nad problemami oraz dostarczania rozwiązań w sposób spełniający wymogi klientów na wysokim poziomie.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku.
Oferujemy:
  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom
  • Dostęp do bardzo zaawansowanego sprzętu i oprogramowania
  • Udział w bardzo nowatorskich projektach, których efektem są pionierskie rozwiązania w skali globalnej
  • Elastyczne warunki pracy i miłą atmosferę w dynamicznym zespole
Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym   ( CV ) w procesie   rekrutacyjnym TSE/04/19  organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym   ( CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”
Agencja Zatrudnienia nr 10554.