TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Gdynia (pomorskie), Branża: Inne

Numer referencyjny: TUG/01/20

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2020-01-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce Pracy: GDYNIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku jako serwisant / technik / specjalista utrzymania ruchu (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej).
  • Przynajmniej podstawowa praktyczna znajomość automatyki, mechaniki, pneumatyki, elektryki, hydrauliki – jeśli nie masz doświadczenia we wszystkich obszarach, a chcesz się rozwijać to nie problemu: aplikuj śmiało.
  • Nastawienie na innowacje, pomysłowość, kreatywność, chęć pracy z nowinkami technologicznymi.
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń.
  • Uprawnienia SEP.
  • Gotowość do pracy zmianowej (system 3 zmianowy oraz 4 brygadowy).

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych, utrzymanie linii technologicznej w stanie stałej sprawności technicznej.
  • Wykonywanie przeglądów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń.
  • Udział w projektach modernizacyjnych, projektach wdrożeń nowych produktów, uruchamianiem nowozakupionych maszyn i urządzeń produkcyjnych
OFERUJEMY:
  • Przyjazną, nastawioną na współpracę atmosferę pracy
  • Różnorodność zadań, ciekawe projekty, brak nudy w pracy
  • Innowacyjne technologie, nowoczesny park maszynowy
  • Możliwość poziomego i pionowego rozwoju w ramach struktur firmy
  • Rozbudowany system wdrożenia do organizacji,
  • Bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dogodna lokalizację

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj" lub przez stronę internetową:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :
1. obowiązkowo

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym TUG/11/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.”