TOKARZ CNC

Gdańsk (pomorskie), Branża: Praca fizyczna

Numer referencyjny: CNCT/08/19

Ilość wakatów: 15

Termin składania: 2019-08-31

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio Hr SP. z o.o. dla Naszego Klienta firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko: Tokarz CNC

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:
  • realizacja zadań wytwarzania elementów mechanicznych z użyciem obrabiarek sterowanych numerycznie (CNC),
  • nastawianie parametrów obróbki,
  • konfigurowanie i uzbrajanie narzędziowe obrabiarek,
  • kontrola zużycia narzędzi,
  • realizacja planów produkcyjnych,
  • realizacja zapisów związanych z samokontrolą jakości wytwarzanych elementów,
  • dbanie o stan techniczny urządzeń - czyszczenie i konserwacja.
Oczekujemy od Ciebie:
  • umiejętność obsługi obrabiarek CNC lub doświadczenie w zakresie technologii obróbki metali i chęć przyuczenia,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy z urządzeniami pomiarowymi,
  • dokładność oraz stosowanie zasad bezpieczeństwa,
  • bardzo dobra samodyscyplina i organizacja pracy,
  • gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:
  • pracę na nowoczesnych obrabiarkach sterowanych numerycznie,
  • szkolenia zawodowe,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz na stronie:

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie :

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym   ( CV ) w procesie   rekrutacyjnym CNCT/08/19  organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem  .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym   ( CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”