Asystent Projektanta Sieci lub Instalacji Sanitarnych/HVAC

Gdańsk (pomorskie)

Numer referencyjny: APS/05/2022

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2022-05-31

Dla naszego klienta, firmy z branży HVACR, będącej na etapie stabilnego wzrostu i rozwoju poszukujemy osoby na stanowisko

Opis stanowiska:

Realizacja projektów w zakresie sieci sanitarnych wodno-kanalizacyjnych, C.O., gazowych lub
instalacji sanitarnych /HVAC;
- Aktywne uczestnictwo w przygotowaniu dokumentacji projektowej (wykonywanie projektów
budowlanych i wykonawczych);
- Wykonywanie rysunków w programie AutoCAD;
- Współpraca z zespołem projektowym.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe: Politechnika, Wydział: Inżynieria Środowiska lub Mechaniczny;
- Umiejętność obsługi: pakietu MS Office, AutoCad oraz Profil koordynator- dla Sieci
Sanitarnych lub program Revit dla Instalacji Sanitarnych;
- Minimum roczne doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem;
- Dobra znajomość języka angielskiego;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność.

Proponujemy

- umowę o pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
- parking służbowy,
- wzrost i rozwój zawodowy,
- przyjazną atmosferę pracy.

Zapraszamy do aplikowania
W treści CV prosimy o dopisanie;

1. obowiązkowo

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie  rekrutacyjnym APS/05/22 organizowanym przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”
2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym  (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”