AKTUALIZACJA OPRRGRAMOWANIA / PRACOWNIK NIEWYKFALIKOWANY

Gdańsk (pomorskie)

Numer referencyjny: PSK/01/23

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2023-01-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK TECHNICZNY - AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA urządzeń technicznych

LOKALIZACJA: GDAŃSK - KOKOSZKI

Praca TYMCZASOWA!

Wymagania:

- sprawność manualna
- obsługa prostych elektronarzędzi - wkrętarka
- umiejętność obsługi komputera
- skrupulatność
- chęć do pracy

Zadania:

- demontaż obudowy urządzeń technicznych
- aktualizacja oprogramowania przy użyciu komputera/ programatora
- montaż i zapakowanie urządzenia

Oferujemy:

- umowa zlecenie na czas określony - ok. 2 m-cy
- wynagrodzenie godzinowe + premie uzależnione od wydajności pracy
- jednozmianowa praca

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania!

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie:

1.  obowiązkowo

„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym   ( CV ) w procesie   rekrutacyjnym PSK/01/23   organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”

2. dobrowolnie

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym   ( CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2  , w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem  .”

Nr agencji zatrudnienia 10554.