ASYSTENT/TKA DZIAŁU EKSPORTU

Gdańsk (pomorskie)

Numer referencyjny: ADE/06/2022

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2022-06-30

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

                            ASYSTENT DZIAŁU EKSPORTU Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

                                                      MIEJSCE PRACY – GDAŃSK

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klienta
  • Monitorowanie procesów zamówień
  • Administracja dokumentacją zamówień

OCZEKIWANIA :

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z niemieckojęzycznymi Klientami
  • Gotowość do podjęcia stacjonarnej pracy w pełnym wymiarze godzin

OFERUJEMY :
  • Wdrożenie i przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prace od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16
  • Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne
  • Przyjazną atmosferę i dogodne warunki pracy

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą "Aplikuj".

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym ADE/05/22 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.

2. dobrowolnie
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.