BRYGADZISTA UTRZYMANIA RUCHU

Bytów (pomorskie)

oferta pojawiła się: 1 dzień temu

Numer referencyjny: BBK/10/21

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2021-10-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – Międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydata na stanowisko:

Brygadzista utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Bytów.

Twoje zadania:

    - nadzorowanie stanu technicznego maszyn, urządzeń produkcyjnych oraz instalacji w celu zapewnieniu ciągłości ich pracy,
    - podejmowanie działań prewencyjnych eliminujących awaryjność maszyn i urządzeń,
    - koordynowanie i nadzorowanie bieżącej konserwacji parku maszynowego,
    - współpraca z serwisami/firmami zewnętrznymi oraz nadzorowanie usług remontowych maszyn i urządzeń,
    - opracowywanie planów przeglądów technicznych maszyn i urządzeń, planów remontów,
    - nadzorowanie dokumentacji działu,
    - organizowanie pracy podległych pracowników oraz kontroli przestrzegania procedur i zasad BHP w zakresie pracy działu,
    współpraca przy projektach optymalizacyjnych.

Nasze wymagania:

    - doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu min. 2 lata, mile widziane w branży produkcyjnej,
    - umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
    - praktyczna znajomość budowy maszyn produkcyjnych – Tokarki CNC i Frezarki CNC
    - umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.

Oferujemy:

    - umowa o prace na pełen etat,
    - atrakcyjne wynagrodzenie,
    - stabilne zatrudnienie,
    - dofinansowane ubezpieczenie grupowe,
    - możliwość rozwoju osobistego.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą "Aplikuj".

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie:
1. obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym (CV ) w procesie rekrutacyjnym BBK/10/21 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”
2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”