DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Gdańsk (pomorskie)

oferta pojawiła się: 1 dzień temu

Numer referencyjny: DTH/02/22

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2022-02-28

Dla naszego klienta, firmy z branży HVACR, będącej na etapie stabilnego wzrostu i rozwoju poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy
(poszukujemy osoby do pracy stacjonarnej w biurze)

Podstawowe zadania:
- prezentowanie oferty firmy,
- aktywne nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy,
- monitoring i analiza rynku branży wentylacyjno – klimatyzacyjnej,
- działania marketingowe,
- udział w procesie przygotowywania, przedstawiania i negocjowania warunków handlowych,
- uczestnictwo w procesie realizacji obsługi posprzedażowej.

Oczekiwania
- doświadczenia w branży HVACR,
- znajomość branży artykułów wentylacyjnych,
- wykształcenie techniczne, mile widziane kierunki: Mechaniczny/ Inżynieria Środowiska lub
technikum chłodnicze,
- język angielski na poziomie komunikatywnym,
- znajomość MS Office, AutoCad,
- komunikatywność, solidność.

Proponujemy
- umowę o pracę,
- trakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
- parking służbowy,
- wzrost i rozwój zawodowy,
- przyjazną atmosferę pracy.

Zapraszamy do aplikowania
W treści CV prosimy o dopisanie;
1. obowiązkowo

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie  rekrutacyjnym DTH/02/22 organizowanym przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”
2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym  (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Zatrudnienia nr 10554