INŻYNIER ELEKTRONIK - CURRENT ELECTRICAL PRODUCT ENGINEER

Gdańsk (pomorskie)

Numer referencyjny: IEL/04/21

Ilość wakatów: 3

Termin składania: 2021-04-30

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego klienta, który uruchamia biuro projektowe i buduje nowy zespół, poszukujemy inżynierów elektroników na stanowisko:

Inżynier Elektronik / Current Electrical Product Engineer

PLACE OF WORK : GDAŃSK

You will be responsible for:
  • Optimization of existing electronic designs, looking for electronic components replacement,
  • Circuit calculations and simulations, validation and tests of prototypes,
  • Create design documentation,
  • Cooperation with local and remote engineering teams,
  • Participation in design reviews.
We have some expectations:
  • Minimum 2 years of experience in the field of electronic,
  • Good knowledge of electrical parameters of electronic components,
  • Experience in electronics design for EMI/EMC compliance will be an asset,
  • Master degree in Electronics or related,
  • Good English skills,
  • Communication skills.
What we can offer you is:
  • Work in rapidly developing company
  • Friendly work atmosphere with professional environment
  • Attractive salary
  • Attractive Trainings
  • Private health care, Life insurance for employees and their families
  • Multisport card
  • Social package
  • Home Office in selected days

Obowiązki :

       • Optymalizacja istniejących projektów elektronicznych, poszukiwanie wymiany podzespołów elektronicznych,
       • Obliczenie i symulacje obwodów, walidacja i testy prototypów,
       • Tworzenie dokumentacji projektowej,
       • Współpraca z lokalnymi i zdalnymi zespołami inżynierskimi,
       • Udział w przeglądach projektów.

Oczekiwania:

      • Minimum 2-letnie doświadczenie w branży elektronicznej,
      • Dobra znajomość parametrów elektrycznych elementów elektronicznych,
      • Doświadczenie w projektowaniu elektroniki pod kątem zgodności z EMI / EMC będzie dodatkowym atutem,
      • tytuł magistra elektroniki lub pokrewny,
      • Dobra znajomość języka angielskiego,
      • Zdolności do porozumiewania się.

Oferujemy :
  • Praca w szybko rozwijającej się firmie,
  • Przyjazna atmosfera pracy z profesjonalnym środowiskiem,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Atrakcyjne szkolenia,
  • Prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie dla pracowników i ich rodzin,
  • Karta Multisport,
  • Pakiet socjalny,
  • Home Office w wybrane dni.

OSOBY ZAINTERESOWANE OFERTĄ, PROSZĘ O PRZESŁANIE CV POPRZEZ PONIŻSZY FORMULARZ.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym IEL/02/21 przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

Niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej.
Agencja Zatrudnienia nr 10554.