INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU

Słupsk (pomorskie), Branża: Inżynieria / Konstrukcje / Technologia

oferta pojawiła się: 1 dzień temu

Numer referencyjny: UTS/02/22

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2022-02-28

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Słupsk

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne,
Min. 2 lata doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu,
Doświadczenie w firmie produkcyjnej,
Znajomość Lean Manufacturing w praktyce będzie dodatkowym atutem
Bardzo dobra znajomość zagadnień technicznych w obszarze utrzymania ruchu,
Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
Znajomość oprogramowania służącego do zarządzania produkcją.

Obowiązki:

Planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji maszyn i urządzeń
Analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonania napraw w tym napraw form wtryskowych
Nadzór i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej; tworzenie rysunków wykonawczych części maszyn
Zamawianie części zamiennych i kontrole stanów magazynowych
Podejmowanie inicjatyw w zakresie optymalizacji procesów : optymalizacja kosztów utrzymania maszyn , urządzeń i instalacji

Oferujemy:

Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku.
Szkolenia zawodowe w kraju i za granicą.
Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.
Bogaty system benefitów pozapłacowych np. pakiet medyczny, dofinansowania z ZFŚS, posiłki w pracy itp

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV przez poniższy formularz.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1.  obowiązkowo

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym UTS/01/22 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.”