KIEROWNIK PRODUKCJI

Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

Numer referencyjny: KPS/06/22

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2022-06-30

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie
Nr Referencyjny : KPS/03/22

Obowiązki :
  • Organizacja i kontrola działań związanych z produkcją,
  • Realizacja planów produkcyjnych, realizacja celów w zakresie wydajności, jakości i terminowości,
  • Monitorowanie procesów produkcyjnych zapewniając ich ciągłość,
  • Zarządzanie zespołem, motywowanie pracowników, podnoszenie kwalifikacji zespołu, zapewnienie bezpieczeństwa,
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP,
  • Odpowiedzialność za park maszynowy,
  • Opieka nad standardami w oparciu o Lean Manufacturing,
  • Rozwój procesów produkcyjnych oraz inicjowanie działań pomagających usprawnić proces.
Wymagania :
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika lub Zarządzanie i Inżynieria Produkcji,
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji (branża - budowa maszyn),
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego/angielskiego,
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi – zespół powyżej 200 osób (zarządzanie pośrednie),
  • Doświadczenie w pracy w systemie klasy ERP,
  • Wiedza z zakresu procesów i metodyki zarządzania produkcją,
  • Biegła znajomość obsługi komputera, znajomość MS Office,
  • Wysokie zdolności interpersonalne i analityczne.
Oferujemy :
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie Klienta,
  • Pakiet benefitów,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Długoterminową perspektywę pracy i rozwoju w rodzinnej firmie odnoszącej sukcesy na całym świecie.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres mailowy poprzez poniższy formularz.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym  KPS/05/22 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

Agencja Zatrudnienia nr 10554.