KONTROLER JAKOŚCI

Tuchom (pomorskie)

Numer referencyjny: AIK/10/22

Ilość wakatów: 2

Termin składania: 2022-10-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta solidnej i renomowanej firmy z branży obróbki stali poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Tuchom (pow. kartuski)

Obowiązki:

  • Sprawdzanie jakości półproduktów oraz produktów powstających w trakcie procesu produkcji na poszczególnych etapach procesu wytwarzania w oparciu o dokumentację techniczną,
  • Weryfikowanie stanu jakości dostarczanych materiałów i surowców,
  • Rejestrowanie stanu przeprowadzonych kontroli w systemie ERP.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. Średnie,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, wysokościomierz),
  • Mile widziane doświadczenie w przedsiębiorstwie produkcyjnym w dziale jakości,
  • Znajomość obsługi komputera (Pakiet MS Office: Word, Excel),
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość praktycznego wykorzystania swoich umiejętności,
  • Bogaty pakiet prywatnej opieki medyczny dla Pracownika i jego rodziny.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą "Aplikuj".

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie:

1.  obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym AIK/10/22organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”