LAKIERNIK

Słupsk (pomorskie), Branża: Praca fizyczna

Numer referencyjny: LAK/08/20

Ilość wakatów: 5

Termin składania: 2020-08-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta - firmy produkcyjnej, niekwestionowanego lidera w swojej branży poszukuje kandydatów na stanowisko:

Lakiernik
Miejsce pracy: Słupsk

Obowiązki:

• przygotowywania powierzchni pod nakładaną powłokę lakierniczą,
• nakładanie natryskowe powłoki lakierniczej na przygotowaną powierzchnię.

Wymagania:

• umiejętność przygotowania powierzchni pod nakładaną powłokę lakierniczą,
• umiejętność nakładania natryskowego powłoki lakierniczej na przygotowaną powierzchnię,
• doświadczenie na stanowisku lakiernika,
• sumienność,
• samodzielność.

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
• miłą atmosferę pracy,
• pracę w ambitnym i zgranym zespole.

Opis dodatkowy:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą poniższego formularza.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie:
1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym  (CV) w procesie rekrutacyjnym LAK/07/20 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego  i  w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem.”

Agencja Zatrudnienia nr 10554.