MAGAZYNIER

Tuchom (pomorskie), Branża: pracownik magazynowy

Numer referencyjny: MOW/11/20

Ilość wakatów: 5

Termin składania: 2020-12-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Tuchom (w pobliżu Gdańsk Osowa, Gdynia Dąbrowa)

Główne obowiązki:
  • przyjmowanie towaru do magazynu,
  • kompletowanie i wydawanie materiału na produkcję,
  • kontrola zgodności stanów magazynowych,
  • obsługa wózka widłowego.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w magazynie,
  • znajomość obsługi komputera,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • możliwość poziomego i pionowego rozwoju w ramach struktur firmy,
  • przyjazną, nastawioną na współpracę atmosferę pracy,
  • innowacyjne technologie, nowoczesny park maszynowy,
  • bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny.
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez poniższy formularz.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym MOW/11/20 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.”