MAGAZYNIER / LOGISTYK

Gdańsk (pomorskie)

Numer referencyjny: MLG/10/21

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2021-10-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magazynier - Logistyk

Miejsce pracy: Gdańsk (Kowale)

Obowiązki:
  • Przyjmowanie towarów na magazyn zgodnie z dokumentacją, w oparciu o zlecenia działów zamawiających towary i materiały,
  • Sprawdzanie zgodności przyjmowanych towarów i materiałów z dokumentacją,
  • Przygotowanie towarów do wysyłki zgodnie ze zleceniami,
  • Organizacja i przygotowanie załadunków i wyładunków pojazdów,
  • Rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej.
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • Uprawnienia do operowania wózkami widłowymi (UDT),
  • Znajomość procesów logistycznych i gospodarki magazynowej,
  • Znajomość technik magazynowo-logistycznych i stosowanych rozwiązań,
  • Rzetelna wiedza na temat systemów bezpieczeństwa żywnościowego (HACCP, ISO, IFS, itp.),
  • Wiedza i umiejętności w zakresie prowadzenia dokumentacji magazynowej,
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub chęć jej wyrobienia.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie Klienta,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uznaniowa),
  • Dodatkowe premie kwartalne,
  • Pakiet Benefitów: premie świąteczne, dopłata do wypoczynku, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, nagrody.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą "Aplikuj".

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie:

1. obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym MLG/10/21 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.”

2. dobrowolnie

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.”